Добро пожаловать! Войти или зарегистрироваться.

Условия использования сайта

1.Загальні відомості

Цей веб-сайт і всі сайти, які він містить (далі разом — «Сайт» або/та «веб-сайт» та/або «Інтернет-магазин») (на якому розміщені ці Умови користування веб-сайтом, разом з всіма веб сторінками, які входять до його складу), опублікований і підтримується компанією Дочірнє підприємство «САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ» (код 31903537, місцезнаходження м.Київ, вулиця Миколи Краснова, будинок 27) або її філіями та іншими відокремленими підрозділами (далі разом — Підприємство). Користуючись цим Сайтом, ви приймаєте умови та положення, наведені в цьому офіційному повідомленні, у всіх інших електронних документах, які розміщені на сайті та всіх чинних законах і нормах (далі разом — «Умови користування»). Ви заявляєте, що маєте законні повноваження прийняти ці Умови користування від свого імені та від імені будь-якої сторони, яку ви представляєте. Якщо ви не згодні з Умовами користування, не користуйтеся цим Сайтом.

2. Авторські права, торгові марки та інші права інтелектуальної власності
Всі матеріали на нашому сайті, в тому числі тексти, зображення, графіки, аудіо- або відеофайли є нашою власністю, якщо не зазначене інше. Цей захищений контент можна використовувати без спеціального дозволу лише для особистих потреб, і в жодному разі не для публічного або комерційного використання (завантаження, відтворення і т. д.). Зміни, переклад, редагування чи інші форми обробки контенту можуть бути здійснені тільки з попереднього письмового дозволу Підприємства Зловживання або несанкціоноване використання будь-яких зареєстрованих товарних знаків або логотипів Підприємства не допускається. 
Текстові, фото- та відеоматеріали, доступні для завантаження, можуть бути використані безкоштовно виключно з редакційною метою. Фотоматеріали повинні бути позначені для редакційного використання або відтворення із зазначенням Підприємтсва як джерела.
Зверніть увагу, що будь-яке порушення наших авторських прав або інших прав інтелектуальної власності може потягти відповідальність за цивільним та / або кримінальним правом.

3. Зміст та робота веб-сайту.
Ми робимо все можливе для того, щоб забезпечити точність та актуальність інформації, що міститься на веб-сайті на момент її розміщення, однак не виключаємо можливості виникнення в ній помилок і не можемо гарантувати точність, повноту та актуальність усіх інформаційних даних, розміщених на веб-сайті. Ми не несемо жодної відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному веб-сайті та прикладаємо всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність інформації, що представляється на веб-сайті. Відомості, що розміщуються на веб-сайті, служать виключно інформаційним цілям. Перед тим, як використовувати отриману на нашому сайті інформацію, радимо перевірити найсуттєвіші для вас факти.

Ви погоджуєтеся з тим, що ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни у зміст або технічні специфікації в будь-якій частині веб-сайта, обмежувати доступ до нього, закривати його частково або повністю. Ми не гарантуємо сумісності вашого комп’ютерного обладнання з веб-сайтом. Ми не гарантуємо точності, коректності і повноти роботи всіх програмних алгоритмів веб-сайта та не несемо відповідальності за помилки або упущення програмного забезпечення та алгоритмів веб-сайта.

Ми докладаємо всіх зусиль для підтримки веб-сайта в робочому стані, однак через перешкоди і перебої, притаманні електронному зв’язку, а також через інші проблеми, які можуть виникнути в процесі пересилання інформації, ми не несемо відповідальності за належне та без збоїв функціонування веб-сайта.

4. Порядок змін умов та правил користування веб-сайтом.
Ми залишаємо за собою право на свій розсуд вносити зміни в дані Умови користування, Договір публічної оферти та вносити зміни відносно інформації на веб-сайті. Вказані зміни вступають в силу негайно після їх публікації на веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом після внесення вищезгаданих змін, Ви тим самим приймаєте змінений варіант Умов та підтверджуєте свою згоду його дотримуватися.
Ми залишаємо за собою право заборони доступу на веб-сайт будь-якому користувачеві на наш розсуд, якщо ми вважатимемо, що він порушує дійсні Умови.
Умови користування можуть змінюватися, а тому періодично переглядайте їх знову. Періодична перевірка Умов нашого веб-сайта з метою ознайомлення зі змінами, внесеними у чинні Умови, входить до обов’язків користувача.

5.Гіперпосилання (hyperlinks)
Деякі наявні на сайті засоби посилання (links) дозволяють відкривати сторінки в Інтернеті, які Підприємство не контролює. Підприємство надає ці зовнішні засоби виключно для зручності своїх користувачів, надання будь-якого такого посилання не означає, що Підприємство забезпечує гарантії по використанню сайту, на який зроблено посилання, будь-якої інформації з нього, продукції та послуг. Відповідно Підприємство не робить жодних заяв і не надає гарантій щодо вмісту або доступності сторінок, на які зроблено посилання, включно з допоміжними засобами пересилання (sub-links), що можна знайти на цих сайтах.
Під час реєстрації, замовлення або придбання продукції чи послуг у будь-якої сторони, опосередковано пов’язаної із нашим сайтом через посилання, Ви тим самим укладаєте угоду із третьою стороною, а не з Підприємством. У таких випадках, перед тим, як зареєструватися, зробити замовлення або придбати щось у третьої сторони, вам слід ознайомитись з умовами роботи із нею, а також з іншими електронними документами розміщеними на сайті. Електронні документи розміщені на сайті та умови використання, заявлені Підприємством в цьому документі, застосовуватимуться виключно у конкретному обсязі документа. Підприємство зобов`язується робити посилання тільки на сайти тих компаній, які поділяють наші погляди на конфіденційність. Однак, ми не можемо контролювати те, як ці компанії використовують або збирають інформацію чи провадять свій бізнес.
Коли ви переходите на сайт третьої сторони, Вам слід пам'ятати, що вона може використовувати файли cookies або інші засоби збирання інформації про Вас. В такому випадку політика конфіденційності та відповідні положення нашого сайту не застосовуються.

6.Обмеження відповідальності
Ані Підприємство, ані його підрозділи, працівники, інші представники не несуть відповідальності за збитки пов’язані із використанням цього сайту. За жодних обставин Підприємство не несе відповідальності за будь-які наслідкові, випадкові, непрямі, спеціальні або штрафні збитки чи витрати, включаючи втрату прибутків, перешкоди в бізнесі, втрату інформації або даних, втрату репутації, втрату чи пошкодження власності, будь-які претензії третіх сторін, що виникли у зв’язку з використанням, копіюванням чи переглядом цього сайту або його змісту, іншого сайту, куди було переадресовано користувача, незалежно від того, чи було Підприємство попереджене, знало або мало знати про таку можливість.

Ви користуєтеся сайтом на власний ризик. Сайт (включно з усім вмістом і функціями, доступними на ньому або доступ до яких здійснюється через нього) надається «як є» та «за наявністю». У всіх установлених законом випадках стосовно вмісту сайту Підприємство не робить жодних заяв і не надає гарантій будь-якого характеру (1) щодо точності, комерційної якості, придатності для певної цілі або відсутності порушення прав будь-якого вмісту, опублікованого на сайті або доступного через сайт; (2) що на сервері, на якому розміщений сайт, немає вірусів або інших компонентів, які можуть інфікувати, пошкодити або зіпсувати ваше комп’ютерне обладнання чи інше майно під час доступу до сайту, завантаження вмісту з нього, перегляду або іншого його використання; і (3) що користування послугами буде неперервним і без помилок.

За жодних обставин, зокрема, але не виключно з необережності Підприємства, Підприємство не несе відповідальності за будь-які опосередковані, прямі, випадкові, непрямі, штрафні або особливі збитки, що стосуються (а) використання, (б) неможливості використання або (в) помилок чи упущень вмісту та функцій сайту, навіть якщо Підприємством або її вповноваженого представника було попереджено про можливість таких збитків..

7.Загальні Положення та умови роботи Інтернет-магазину («Умови Інтернет-магазину»)

7.1. Ці Умови Інтернетн-магазину застосовуються до купівлі та продажу будь-яких товарів, послуг і аксесуарів Підприємства («Продукція»), які здійснюються через цей сайт (Інтернет-магазин) за даною електронною адресою, шляхом розміщення вами, як Покупцем, замовлення (надалі - «Замовлення») на сайті Інтернет-магазину. У разі будь-яких розбіжностей між цими Умовами Інтернет-магазину та іншими положеннями Умов користування перевага надається цим Умовам Інтернет-магазину.
Інтернет-магазином керує Підприємство: Дочірнє підприємство «САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ» (код 31903537, місцезнаходження м.Київ, вулиця Миколи Краснова, будинок 27).
Продаж товарів через даний сайт (Інтернет-магазин) здійснюється на умовах викладених у цих Умовах користування, у Договорі публічної оферти, та інших електронних документів, які розміщені на сайті. 
При здійсненні продажу будь якого товару через даний сайт Підприємство виконує всі вимоги та правила, які передбачені діючим законодавством України.

7.2.Перед укладенням договору Підприємство надає користувачу сайту (покупцю) наступну інформацію зазначеним шляхом: 
найменування продавця , його місцезнаходження: Дочірнє підприємство «САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ» (код 31903537, місцезнаходження м.Київ, вулиця Миколи Краснова, будинок 27);
порядок прийняття претензії: претензії приймаються від користувачів (покупців) Підприємством у робочі дні з 10.00 до 16.00, поштою за адресою 03115, м.Київ, вулиця Миколи Краснова, будинок 27, електронною поштою за адресою savinfo@savservice.com.
ціну, включаючи плату за доставку, та умови оплати, основні характеристики продукції (товарів), гарантійні зобов'язання та інші послуги, пов'язані з утриманням чи ремонтом продукції (якщо такі необхідні згідно законодавству України), зазначені на відповідних сторінках (розділах) сайту, де можна у вільному доступі ознайомитися із зазначеною інформацією.
інші умови поставки або виконання договору, умови оплати, період прийняття пропозицій який розміщений на сайті, порядок розірвання договору, зазначені в Договорі публічної оферти, який також розміщений на цьому сайті.

Факт надання інформації відповідно до вимог викладених вище у даному пункті  підтверджується за допомогою електронного повідомлення, отримання якого підтверджується користувачем сайту (покупцем) за допомогою проходження реєстрації на сайті (залишення своїх персональних даних та підтвердження реєстрації) та/ або оформлення та підтвердження замовлення (натискання користувачем (покупцем) відповідної кнопки на сайті: «зробити замовлення» або «оформити замовлення» або «прийняти замовлення» або «підтвердити замовлення» тощо). 
Підтвердження інформації не вимагається, якщо послуга надається засобами дистанційного зв'язку і оплачується через оператора телекомунікаційних послуг.
Розміщуючи замовлення на товари (продукцію), ви приймаєте ці умови сайту (Інтернет-магазину) та погоджуєтеся дотримуватися їх. Якщо ви не згодні з цими умовами Інтернет-магазину, не користуйтесь Інтернет-магазином і не розміщуйте через нього замовлення.
Ці умови Інтернет-магазину не впливають на ваші законні права та не обмежують їх.
Зауважте, що ці умови Інтернет-магазину може бути будь-коли змінено і зміни буде застосовано до будь-яких замовлень, розміщених в Інтернет-магазині після дати внесення змін.
Інформація, що міститься в Інтернет-магазині, може містити технічні неточності або типографічні помилки. Дані, наведені в Інтернет-магазині, і пов’язані з ним повідомлення надаються на умовах «як є». Ми не робимо заяв і не даємо гарантій щодо повноти, точності, відповідності або надійності будь-якої інформації, що міститься в цьому Інтернет-магазині.
Товарні знаки, логотипи та знаки обслуговування («Знаки»), відображені в цьому Інтернет-магазині, належать компаніям виробникам і зареєстровані ними згідно законодавства. Ви не маєте права використовувати ці Знаки без попередньої письмової згоди компаній виробників відповідно. Ми не дозволяємо несанкціоновано використовувати наші Знаки.

7.3. Розміщення Замовлення
Зауважте, що будь-яка інформація, що надається в Інтернет-магазині, не має вважатися пропозицією, а договір набуває юридичної сили лише після надсилання вам повідомлення про підтвердження Замовлення.
Розміщувати замовлення на Продукцію в Інтернет-магазині можуть особи, які:
досягли 18-річного віку;
надали інформацію, запитану Інтернет-магазином, зокрема справжнє прізвище, ім’я, по батькові та контактні дані, як-от номер телефону та дійсна адреса електронної пошти; 
є власниками або авторизованими користувачами дійсних дебетових або кредитних карток, виданих у тій самій країні, куди доставлятиметься Замовлення (якщо оплата буде здійснюватися через кредитну картку).
надали правильну та повну адресу доставки. 
Зауважте, що ми не в змозі доставляти товари на закордонні військові адреси, адреси гуртожитків, готелів і в’язниць.

7.4. Обробка Замовлення
Щоб розмістити Замовлення, на сторінках Інтернет -магазину  на підставі приведених ілюстрацій та опису виберіть товари, натисніть кнопку, в залежності як вона називається на сайті «Додати в кошик» або «У Корзину» або «У кошик»  або «Купити» і перейдіть на сторінку оформлення замовлення. 
Відібрані товари складаються до Вашого віртуального кошика, зазначається їх кількість і загальна вартість.
Натиснувши на кошик, можна переглянути замовлені товари, суму замовлення, за потреби внести корективи.
Зауважте, що для цього необхідно створити обліковий запис (аккаунт) на сайті (пройти реєстрацію та заповнити форму з вашими даними: П.І.Б., адреса електронної пошти, номер телефону, країна, місто та інша інформація, яка встановлена формою як обов’язкова для заповнення). У разі звернення до Підприємства її представник може запитати у вас особисті дані, пов’язані з вашим обліковим записом, щоб перевірити вашу особу. Під час створення облікового запису (аккаунту) на сайті також створюється особистий ідентифікатор користувача та пароль, який ви самі вводите при реєстрації на сайті (створенні облікового запису (аккаунта),чим гарантуєте, що знаєте пароль тільки ви, нікому іншому його не передаєте і самостійно забезпечуєте відсутність можливості його використання іншими особами). Збережіть пароль і не розголошуйте його. Ви несете особисту відповідальність за кожне придбання Продукції через Інтернет-магазин із використанням свого ідентифікатора користувача та пароля.
Інформація стосовно Продукції в Інтернет-магазині не вважатиметься пропозицією, і ви погоджуєтеся, що ваше Замовлення є пропозицією придбати Продукцію, що описана у вашому Замовленні, згідно з цими Умовами.
Зверніть увагу, що всі Замовлення повинні бути підтверджені з нашого боку. Ми залишаємо за собою право відхилити будь-яке Замовлення (у тому числі але не виключно розміщене неправомірно, або таке, що не містить усієї потрібної інформації).
Отримавши ваше Замовлення, ми надішлемо вам підтвердження («підтвердження замовлення») електронною поштою на зазначену Вами при реєстрації на сайті електронну адресу.
Зауважте, що Підтвердження Замовлення свідчить про те, що Замовлення прийнято, і його результатом є укладення дійсної угоди (договору публічної оферти) з вами.
Ми залишаємо за собою право скасувати ваше замовлення в будь-який момент до отримання вами Продукції; у такому випадку ми повідомимо вам про скасування та відшкодовуємо сплачені вами кошти, якщо такі були сплачені до моменту передачі вам Продукції.

7.5. Ціни, вартість доставки та застосовні податки
Ціни на Продукцію відображаються під час розміщення Замовлення. Вони також підтверджуються в електронному повідомленні про Підтвердження Замовлення, яке надсилається вам.
Зверніть увагу, що ціни на Продукцію можуть будь-коли змінюватися без попередження. Такі підвищення цін застосовуються до Замовлень, розміщених після змінення ціни.
Ціни на Продукцію включають ПДВ та інші застосовні податки, якщо це зазначено на сайті. Вартість доставки та застосовний до неї ПДВ або інші застосовні податки відображаються під час розміщення замовлення.

7.6. Доступність Продукції і доставки
Ми не можемо гарантувати доступність будь-якої Продукції, рекламованих в Інтернет-магазині, і залишаємо за собою право змінювати або вилучати з продажу Продукцію без попередження.
Час доставки, зазначений у Замовленні, є приблизним і не має обов’язкової сили. Ми не в змозі гарантувати доставку Продукції у зазначений термін. Ми прагнутимемо доставити вам замовлені товари вчасно згідно з терміном доставки, зазначеним у Замовленні (залежно від вибраного способу доставки).
Ви несете відповідальність за те, щоб перевірити комплект доставки та замовлену Продукцію впродовж належного періоду часу після їх отримання, щоб переконатися, що Замовлення виконано повністю та правильно, а Продукція не пошкоджена. Щоб отримати відомості щодо повернення Продукції, зверніться до служби підтримки споживачів Підприємства за контактними даними розміщеними на сайті та/або у цій Угоді.
Якщо ви безпідставно затримуватимете отримання Продукції після того, як ми сповістимо вас про спробу їх доставити, або надасте неправильну адресу доставки, Продукція буде повернена нам. Зверніть увагу: якщо Продукція не буде доставлена протягом 7 робочих днів після першої невдалої спроби доставки та їх буде повернено нам як недоставлені, ми вважатимемо, що ви скористалися своїм правом розірвати контракт (договір публічної оферти). Ми залишаємо за собою право стягнути з вас обґрунтовану додаткову суму, пов’язану з витратами, які виникнуть у нас за таких обставин.
Ви маєте дотримуватися всіх чинних законів і норм України.

7.7. Оплата Продукції і право власності на Продукцію
Суму, яку ви повинні сплатити у зв’язку з придбанням Продукції, має бути сплачено після надсилання Замовлення. 
Оплата здійснюється за допомогою безготівкового розрахунку на рахунок Підприємства, сплатою коштів в момент отримання товару через кур`єрську (експедиторську) службу (накладений платіж), або інших способів за домовленістю сторін, якщо умови такої оплати доступні на сайті, як-от через системи електронних платежів, за допомогою кредитних карток. Додаткові кошти за такі платіжні операції не стягуються. Зверніть увагу, що ми не доставимо вам Продукцію, доки емітент вашої картки не санкціонує її використання для оплати замовленої Продукції.
Ви зобов’язані негайно повідомляти нас про можливі неточності в наданих відомостях про оплату.
Ми залишатимемо за собою законне право власності на замовлену Продукцію, доки всю їх вартість не буде отримано Підприємством в повному обсязі.

7.8. Конфіденційність і персональні дані
Ми зобов’язуємося захищати вашу конфіденційність і вжили надійних заходів для захисту й забезпечення конфіденційності інформації, отриманої від вас через Інтернет-магазин.
Коли ви замовляєте продукцію, ми просимо надати ваше ім’я, адресу електронної пошти, адресу доставки та платіжну інформацію, якщо така можливість встановлена на сайті (зокрема, номер кредитної картки й термін її дії). За допомогою цих даних ми обробляємо й виконуємо Замовлення та/або сповіщаємо вас про його стан. Ви можете відмовитися від надання такої інформації. Однак ви маєте усвідомлювати, що внаслідок цього ми не зможемо обробити ваше Замовлення. Ми також можемо використовувати отриману від вас інформацію, наведену вище, для надання технічної підтримки, відстеження статистики використання веб-сайту, моделей трафіку та перегляду, а також інших дій користувачів.
Файли cookie — це невеликі фрагменти інформації, які браузер зберігає на жорсткому диску комп’ютера. Ми використовуємо файли cookie, які дають змогу впізнавати зареєстрованих споживачів і їхні відповідні відомості, щоб вам не доводилося вводити ту саму інформацію кілька разів. Ми не включаємо до них жодної конфіденційної інформації, за якою можна ідентифікувати особу. 
Ми не обмінюємо, не продаємо та не здаємо в оренду особисту інформацію користувачів (наприклад, імена, адреси, номери телефонів або назви компаній) третім сторонам без вашої чітко висловленої згоди. Ми також захищаємо вашу конфіденційність, обмежуючи співробітникам доступ до цих даних і їх використання. Ми можемо надавати стороннім компаніям статистику щодо веб-сайтів, моделей трафіку споживачів і перегляду, у тому числі відомості про продажі та іншу інформацію, пов’язану із сайтом. Однак така інформація об’єднується в статистичну сукупність і не містить даних, за якими можна ідентифікувати особу.
Ми можемо розкривати інформацію, яка стосується використання споживачем Інтернет-магазину, відповідно до вимог закону та у випадках, коли ми маємо правдиві причини вважати, що таке розкриття обґрунтовується захистом наших прав і/або виконанням вимог судового процесу, постанови суду або правового процесу за нашою участю. 
Зареєструвавшись на сайті (зробивши обліковий запис, аккаунт) та\або зробивши замовлення Продукції на засадах цих Умов та Договір публічної оферти вважається, що Ви проставили відмітку про надання дозволу на обробку своїх персональних даних в інформаційно-телекомунікаційній системі Підприємства в розумінні Закону України «Про захист персональних даних» і Ви підтверджуєте, що:
Відповідно до ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI добровільно надаєте Дочірньому підприємству «САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ» (код ЄДРПОУ 31903537) (надалі іменується – Підприємство) згоду на включення до баз персональних даних Підприємства, які сформовані та використовуються на Підприємстві згідно законодавства України і внутрішніх правил (документів) Підприємства,  свої персональні данні: прізвище, ім’я, по батькові; адресу електронної пошти та інших персональні дані, які будуть надані вами для здійснення замовлення Продукції на сайті.
Ви розумієте і згодні, що персональні дані надаються для обробки  у  вигляді  картотек персональних даних, відомостей внесених до інформаційних систем баз програм таких як Підприємство 1-С, СОDА, АДВ та інших, які використовуються на підприємстві, з метою реалізації адміністративно-правових відносин, податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку, відносин у сфері реклами та збору персональних даних у комерційних цілях, відносин у сфері статистики та господарської діяльності; в тому числі укладення договорів поставки, купівлі-продажу,  та інших господарських договорів пов’язаних з господарською діяльністю Підприємства; самостійного визначення Підприємством податкового зобов’язання з доходу, що виплачується на користь платника податку-фізичної особи; забезпечення наявності всієї інформації, необхідної для оформлення  товаросупроводжувальних документів; організації процесу по відшкодуванню заборгованості  контрагентів у випадку невиконання зобов'язань по здійсненню розрахунків за поставлений товар, надані послуги відповідно Закону України «Про захист персональних даних», Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» , Статуту  Підприємства. 
Даєте відповідну розписку та цією розпискою підтверджую наступне:
1 Підприємство повідомило вас про включення ваших персональних даних до баз персональних даних Підприємства, у тому числі але не виключно до «Бази персональних даних контрагентів», які сформовані та використовуються на Підприємстві згідно законодавства України і внутрішніх правил (документів) Підприємства.
2.вам роз’яснено права, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
 Суб'єкт персональних даних має право: 
1) знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані; 
3) на доступ до своїх персональних даних; 
4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5) пред'являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6) пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними; 
7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи; 
8) звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноважений або до суду;
9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних; 
10) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
11) відкликати згоду на обробку персональних даних;
12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.3. Мені роз’яснено, що мої персональні дані можуть бути передані органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям виключно у випадках, визначених чинним законодавством України та локальними актами Підприємства.
3. Вам роз’яснено, що ваші персональні дані можуть бути передані органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям виключно у випадках, визначених чинним законодавством України та локальними актами ДП «САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ».
4. Підтверджуєте та надаєте гарантію, що надані вами персональні дані є точними та достовірними. Зобов’язуютесь невідкладно письмово повідомляти Підприємство у разі зміни наданих вами персональних даних.  

8. Інші Умови
8.1. Ці УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ВЕБ-САЙТОМ були внесені  і повинні тлумачитися і застосовуватися відповідно до законів України. Будь-які спори щодо реалізації цих Умов та Договір публічної оферти будуть вирішуватися відповідним судом, розташованим на території України.
8.2. Ви погоджуєтесь негайно повідомляти про будь-які порушення авторських прав щодо матеріалів сайту. У разі виникнення претензій з Вашого боку щодо порушення авторських прав щодо матеріалів, які містяться на сайті, будь ласка, повідомте нам за адресою, що зазначена на сайті.